Reference

Skvělý přístup, úžasná atmosféra, tejpování snad na vše, i při bolesti a dlouho vydrží. Masáž relaxační a díky kouzelným rukám masérky úleva od bolesti. Za mě top, děkuji. <3

Katka Mojžíšová / Kout na Šumavě

Meditace skvělé, mohu jen a jen doporučit i kolegyně.

Anča Kellnerová

Vynikající práce s ještě lepšími výsledky a úžasný zážitek.

Jana Štětková / Domažlice

Masáž jsem dostala jako překvapení a to velmi příjemné. Masérka je velice šikovná a pečlivá, prostředí stvořené k relaxaci. Byla jsem moc spokojená, určitě to zde nebyla moje poslední masáž, všem mohu jen doporučit.

Helena Žahourová / Boršov nad Vltavou

Dal jsem si masáž nohou a bylo to absolutně skvělý. Povolily dlouhodobé bolístky a nožky jsou zase jako nové. Příjemné prostředí, kde si člověk odpočine a neméně příjemná paní masérka.

David Žahour / Boršov nad Vltavou

Super masáž, byla příjemná a pomohla. Profesionální maséři · Luxusní zážitek

Josef Hošna / Pec pod Čerchovem


Paní je velice šikovná, masáž byla relax. A jako bonus umí výborně tejpovat.

Tomáš Hanák / Domažlice

Určitě doporučuji všem, je to super relax a záda už nebolí S manželem chodíme oba a jsme moc spokojení. Profesionální maséři · Skvělé nabídky

Lucie Fučíková

Velice pří-jemná masáž, moc děkuji taky za příležitost sledovat cílevědomé kroky masérky k své vlastní praxi. Smekám klobouk! Vynikající práce!

Romana Chloupková

U Romči se mi moc líbilo, až budu moct, velice ráda opět přijdu. Romča má jedinečnou schopnost navodit v duši klid a odstranit stres z těla. Ve velmi útulné a esotericky laděné místnosti se při její příjemné jemné masáži člověk zotaví a má opět sílu do života a radost ve svém srdci. Byl to pro mne luxusní dárek od mojí skvělé kamarádky Lucky a moc ráda jsem Tě Romčo poznala! Díky! V. Luxusní zážitek · Profesionální maséři.

Vendula Fronková