Královské masáže

Lávové kameny

Blahodárné účinky kamenů ze ztuhlé lávy používali již před 5000 lety staří Číňané a Mayové.
Masáže teplými kameny nebo přikládání vzácných kamenů byly oblíbené také u starých Inků, v Mezopotámii, v Indii a u Indiánů.
Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, spojující teplo sálající z přírodních čedičových kamenů, speciální masážní techniky a aromatické oleje do nezapomenutelného zážitku, který ji řadí právem mezi královny masáží.

Masáž obličeje lávovými kameny

- včetně dekoltu a trapézu

Masáž obličeje lávovými kameny harmonicky spojuje teplo lávových kamenů a kosmetickou masáž obličeje.
Tato sestava má vynikající účinky v omlazení a regeneraci pleti obličeje, povzbuzuje lymfatický systém a uvolňuje svaly v oblasti tváře, krku a dekoltu. Tato velmi příjemná masáž přispívá ke zlepšení fyzického vzhledu, k celkové relaxaci organismu a k navození duševní pohody a vnitřního klidu.

V současné době tuto doplňkovou terapii vyhledává velké procento vytížených žen i mužů, kteří potřebují za krátký okamžik zlepšit výraz své tváře, odstranit stres a načerpat novou energii.

Masáž zad lávovými kameny

Lávové kameny se zahřívají ve vodní lázni a jejich hladkým zahřátým povrchem a aromatickými oleji je masírována oblast zad. Pomáhají odstraňovat blokace a rozproudit tok energie v těle.
Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Prohřívá, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, povzbuzuje činnost orgánů, detoxikuje organismus, hluboce relaxuje a harmonizuje.

Při masáži dochází k dokonalému uvolnění a regeneraci, mysl se zbavuje stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

Masáž lávovými kameny celotělová

Tato masáž je exkluzivní terapií spojující teplo sálající z přírodních čedičových kamenů, speciální masážní techniky a aromatické oleje do nezapomenutelného zážitku, který ji řadí právem mezi královny masáží.
Lávové pomáhají odstraňovat blokace a rozproudit tok energie v těle.
Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Prohřívá celé tělo, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, povzbuzuje činnost orgánů, detoxikuje organismus, hluboce relaxuje a harmonizuje.
Při masáži dochází k dokonalému uvolnění a regeneraci celého těla, mysl se zbavuje stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

Masáž lávovými kameny výrazně pomáhá při odstranění problémů se spánkem, koncentrací a při klimakterických obtížích.
Velmi se doporučuje lidem, kteří jsou pod neustálým tlakem a musí podávat v krátkém okamžiku špičkový výkon.